OZONOWANIE POMIESZCZEŃ WRAZ Z JEGO WYPOSAŻENIEM

Przedszkola, żłobki, i szkoły to miejsca, w których często mnożą się bakterie i wirusy przez co dzieci bardziej narażone są na różnego rodzaju infekcje, szczególnie w okresie wzmożonej zachorowalności.

Oferujemy usługę ozonowania pomieszczeń wraz z jego wyposażeniem. Pozwoli to stworzyć zdrowe i bezpieczne warunki dla dzieci co przekłada się na zaufanie rodziców oraz zwiększenie prestiżu placówki.

Usługa ozonowania gwarantuje Państwu usunięcie z pomieszczeń wszelkiego rodzaju wirusów, alergenów, bakterii, roztoczy, zarodników grzybów a także przykrych zapachów.

Rodzice będą spokojniejsi wiedząc, że ich dzieci przebywają w placówce, która stosuje nowoczesne rozwiązania i standardy mające na celu utrzymanie właściwego poziomu higieny.

Ozonowanie to doskonała w pełni ekologiczna metoda do przeprowadzania dezynfekcji bez użycia środków chemicznych. Ozon to środek dezynfekujący, jeden z najsilniejszych znanych człowiekowi. Systematyczne ozonowanie sprawdza się w tych miejscach, gdzie wymagana jest higiena i czystość. Metoda ta nie powoduje reakcji uczuleniowych, nie wywołuje skutków ubocznych, pozwala dzieciom przebywać w pomieszczeniach bez ryzyka zakażania bakteriami i kontaktu z alergenami.

Szczegóły oferty prosimy uzgadniać z naszymi konsultantami

Dawid Zalewski: 666 703 222
Sylwia Kowalczyk: 666 503 111